Jak wygląda współpraca z agencją pośrednictwa pracy?

Agencje pośrednictwa pracy to prywatne firmy świadczące pomoc w znalezieniu pracowników i pracy. Na skorzystanie z ich usług decydują się zarówno pracodawcy, jak i osoby poszukujące zatrudnienia. Zastanawiasz się, jak przebiega współpraca z agencją pośrednictwa pracy? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, jak działamy.

Współpraca z agencją pośrednictwa pracy z perspektywy pracodawcy

Do naszej agencji pośrednictwa pracy zgłaszają się pracodawcy potrzebujący wsparcia w procesach rekrutacyjnych. Są to zarówno małe firmy, które nie mają własnego działu rekrutacji, jak i duże przedsiębiorstwa, które wolą skorzystać z usług specjalistów. Szukasz pracowników? Skontaktuj się z nami i określ swoje zapotrzebowanie: ile osób chcesz zatrudnić i jakie kwalifikacje powinny one posiadać. Na podstawie udzielonych przez Ciebie informacji wycenimy koszt procesu rekrutacji, a jeśli się na niego zgodzisz, podpiszemy umowę.

Po zawarciu umowy przystąpimy do wyszukania najlepszych kandydatów. W zależności od konkretnego przypadku skorzystamy w tym celu z płatnych i bezpłatnych portali ogłoszeniowych, mediów społecznościowych, płatnych kampanii, direct searchu, a w szczególnych sytuacjach headhuntingu. Po zebraniu odpowiedniej liczby CV szczegółowo je przeanalizujemy i wybierzemy najlepszych kandydatów.

W kolejnym kroku skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i przeprowadzimy rozmowy rekrutacyjne. Na ich podstawie wybierzemy tych, którzy najlepiej odpowiadają profilowi stanowiska. Przed ostatecznym zatrudnieniem prześlemy kandydatów wyłonionych w procesie rekrutacji do Twojej akceptacji. Będziesz mieć możliwość spotkania się z nimi. W ostatnim etapie wybierzesz najlepszych kandydatów i zatrudnisz ich, a my wystawimy fakturę za zrealizowaną usługę.

Współpraca z agencją pośrednictwa pracy z perspektywy osoby poszukującej pracy

Na współpracę z naszym biurem pośrednictwa pracy decydują się także osoby poszukujące zatrudnienia. Chcesz znaleźć ciekawe stanowisko? Zapewniamy pośrednictwo pracy za granicą i w Polsce. Na naszej stronie publikujemy ogłoszenia nadesłane przez pracodawców korzystających z naszych usług – zapoznaj się z nimi. Jeśli w danej chwili nie widzisz ogłoszenia, które odpowiadałoby Twoim umiejętnościom i oczekiwaniom, zostaw swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo, gdy pojawi się odpowiednia oferta.

Usługi biur pośrednictwa pracy dla osób poszukujących zatrudnienia są na ogół bezpłatne. Możesz liczyć na naszą pomoc w sporządzeniu niezbędnych dokumentów oraz przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej. Agencje pobierają opłaty jedynie za faktycznie poniesione koszty związane ze skierowaniem do pracy, takie jak koszty transportu czy przetłumaczenia niezbędnych dokumentów. Pobieranie innych opłat jest zagrożone karą grzywny. Z tego powodu współpraca z nami nie będzie dla Ciebie obciążająca finansowo.